fbpx
logo

ANTYCELLULIT

Prowadzący

Sylwia Bąk

NAZWA

ANTYCELLULIT

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

BPU są zajęciami skupiającymi się na partiach ciała takich jak brzuch, pośladki, uda i ramiona. Ćwiczenia BPU mają charakter kształtująco – wzmacniający. Trening polega na wielokrotnych powtórkach zestawu ćwiczeń oraz pracę z niewielkim obciążeniem lub bez niego.

CO JEST ICH CELEM?

Rzeźbienie dolnych partii ciała, redukcja cellulitu, spalanie tkanki tłuszczowej. W wielkim skrócie zyskasz płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda!

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Zajęcia skierowane dla każdego, bez względu na stopień wytrenowania. Nad techniką ćwiczeń bacznie czuwa Wasz instruktor.

Płaski brzuch i redukcja cellulitu z Antycellulit

Szykujesz się na wyjazd i jedyne, o czym jeszcze zapomniałaś, to kaloryfer na brzuchu? Chciałabyś co nieco zaokrąglić, a co nieco zrzucić? A może po prostu szukasz inspiracji na ćwiczenia na siłowni na pośladki? Zajęcia ANTYCELLULIT sprawdzą się w tym celu idealnie!

Ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej z brzucha, zaokrąglenie pośladków, wyszczuplenie ud i elementy cardio są tym, czego możesz spodziewać się na zajęciach. Trening polega na wielokrotnych powtórkach zestawu ćwiczeń oraz pracą z niewielkim obciążeniem.

Trening na płaski brzuch i redukcja cellulitu w jednym

Na efekty (i zakwasy!!!) nie trzeba będzie długo czekać. Warto też pamiętać, że rzeźbienie dolnych partii ciała jest dobrym sposobem na redukcję cellulitu. Wpadnij na zajęcia i nabierz pewności siebie już w te wakacje. Choć pamiętaj – every body is a beach body!

W wolnej chwili sprawdź także inne zajęcia, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w Revolve. Treningi o nazwie Płaski brzuch, Zgrabna Pupa, jak sama nazwa wskazuje pomogą Ci zmniejszyć obwód talii i wysmuklić brzuch, a Kettlebell to propozycja dla tych, którzy chcą wzbudzić świadomość ciała oraz poprawić wzorce ruchowe i oddechowe.

Kup Karnet

Już od 150 zł / miesiąc

Kup Teraz