fbpx
logo

BOOTY BUILDER

Prowadzący

Patrycja Bejm

NAZWA

BOOTY BUILDER

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Zajęcia modelujące mięśnie pośladkowe, poprzedzone niechoreograficzną rozgrzewką, z wykorzystaniem sztang, gum mini band i wszelkich innych obciążeń pomagających ujędrnić i ukształtować pośladki.

CO JEST ICH CELEM?

Proste! Tyłek lepszy niż tancerek na karnawale w Rio!

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Poprzez indywidualny dobór obciążenia, uczestnicy zajęć mogą sami decydować o intensywności treningu, więc trening ukierunkowany jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Nie wskazany dla osób mających problem z kręgosłupem.

Jeśli zależy Ci by zbudować okrągłą pupę i zastanawiasz się jak podnieść pośladki, a nie chcesz ćwiczyć na siłowni samemu, to zajęcia Booty Builder są stworzone dla Ciebie! Nasze ćwiczenia na pośladki są specjalnie opracowanym setem treningowym, skupiającym uwagę bezpośrednio na mięśniach pośladkowych.

Ćwiczenia na pośladki na siłowni

Bo jak wiecie lub nie, podstawową, ale jednocześnie najważniejszą kwestią budowania mięśni pośladków jest dawanie im wyzwań! Jeśli będą miały bodziec do wzrostu - będą się rozwijać. Jednym słowem - ćwiczenia na pośladki muszą mieć obciążenie (i to całkiem niemałe).

Z tego też powodu, na zajęciach korzystamy głównie z gum oporowych, sztang oraz innych narzędzi, pomocnych w tym procesie. W końcu kto by chciał znosić katusze, jeśli nie miałoby to przynosić efektów. 

Ćwiczenia na pośladki - dlaczego tak trudno je wykonać?

Mięśnie pośladków mogą wydawać się skomplikowane w budowie. Pewnie niejedna z Was kiedyś próbowała podejść do ćwiczeń na pupę samodzielnie, jednak mimo częstych, intensywnych ćwiczeń na siłowni nie widziała żadnych efektów. Jest tak ponieważ mięśnie pośladków trudno zaangażować do pracy. Wystarczy “puszczenie” mięśni brzucha aby pracowały plecy zamiast pupy, bądź złe rozstawienie nóg w hip trustach, aby efekty było czuć w udach. Jednak nie musicie się dłużej o to martwić! Patrycja spieszy Wam z pomocą. Podczas treningu nauczy Was poprawnej techniki, pomoże wybrać adekwatne obciążenie i przede wszystkim zadba o to, by Wasza praca była intensywna, efektywna, a ćwiczenia na pośladki były wykonywane z jak największym zaangażowaniem mięśni pośladkowych. Przyjdź na zajęcia, a gwarantujemy, że Twoje sny o okrągłej, zgrabnej pupie spełnią się szybciej niż myślisz!

Zajęcia Booty Builder pozwolą Ci zadbać o kształt pośladków. Jeśli marzy Ci się dodatkowo zrzucenie kilku kilogramów, zajęcia Fat Killer pomogą to osiągnąć. Zachęcamy także do zapoznania się z treningami Step Choreo, które łączą ćwiczenia z zabawą i układem choreograficznym.

Kup Karnet

Już od 150 zł / miesiąc

Kup Teraz