fbpx
logo

REPUBLIKA ZDROWYCH PLECÓW

Leader

Lena Rogowska, Anna Andriienko

NAME

REPUBLIKA ZDROWYCH PLECÓW

WHAT ARE THESE CLASSES ABOUT?

Spokojne zajęcia mobilizujące mięśnie brzucha, mięśnie pleców oraz mięśnie głębokie.

WHAT IS THE AIM?

Połączenie wzmacniania i rozciągania dynamicznego pozwala na zwiększenie zakresów ruchu, poprawę postawy i uniknięcie urazów również podczas codziennych czynności.

WHO ARE THESE CLASSES FOR?

Zarówno dla młodszych, jak i starszych. Jeśli czujesz, że nie ruszasz się już tak jak kiedyś, a ból pleców nie daje Ci żyć, to gorąco zalecamy spróbować tych z zajęć.

Republika Zdrowych Pleców - ćwiczenia na prawidłową podstawę

Domowe ćwiczenia na ból pleców w ogóle nie pomagają? Nie masz już pomysłu, jak się nie garbić, kiedy odczuwasz ogromny ból? A może uszkodziłeś się podczas swoich treningów i potrzebujesz porządnego prostowania kręgosłupa?

Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup od Revolve

Przed Tobą REPUBLIKA ZDROWYCH PLECÓW! Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup i prawidłową postawę. Dzięki nim już nigdy nie będziesz musiał martwić się wykonaniem skłonu czy dłuższą pracą przy biurku.

Niestety coraz więcej z nas ma problemy z kręgosłupem. Uszkodzenia mechaniczne, bóle urazowe czy reumatologiczne to jedno, ale dzisiejszych czasach dochodzą nam jeszcze wszelkie zwyrodnienia. Problemy związane z siedzącym trybem życia lub niewielką aktywnością fizyczną.

Zdecyduj się na prostowanie kręgosłupa z Revolve

Zajęcia REPUBLIKA ZDROWYCH PLECÓW mają za zadanie wzmocnić mięśnie brzucha, mięśnie pleców oraz mięśnie głębokie. Pozwoli to na zwiększenie zakresów ruchu i uniknięcie urazów również podczas codziennych czynności, a w dłuższej perspektywie zajęcia wspomogą prostowanie kręgosłupa. Nie są to jednak tylko ćwiczenia na proste plecy! Możesz spodziewać się również elementów rozciągania, a spokojny charakter zajęć pozwoli Ci wyciszyć się po całym dniu.

Sprawdź także inne formy treningów jakie dla Ciebie przygotowaliśmy: Stretching pozwoli Ci poprawić elastyczność Twojego ciała i uodporni je na urazy, a dla walecznych polecamy Tae Bo łączące fitness z elementami boksu wprowadzających w podstawy samoobrony.

Activities

Starting from 150 PLN / month

Buy Now