fbpx
logo

Trainers

EMIL KAMIŃSKI - trener personalny łódź
EMIL KAMIŃSKI - trener personalny łódź

EMIL KAMIŃSKI

Sport Manager Revolve, fizjoterapeuta, instruktor fitness oraz trener personalny. Jego sylwetka od wczesnych lat 90’ jest obiektem podziwu całej branży fitness w Łodzi. To On pilnuje u Nas tego, abyście trenowali możliwie najwydajniej, z uśmiechem na ustach i chęciami w sercach! W swojej pracy łączy ogromne doświadczenie, wiedzę i pasję – to właśnie on pomoże zrozumieć Ci, co w praktyce znaczy nasze „chcę, muszę, będę”! Jego wkład w budowanie wymarzonej sylwetki może być nieoceniony, gdyż Emil chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z mniej doświadczonymi adeptami fitnessu. Jego wskazówki zapewnią Ci lepszy progres w treningu. W Revolve znajdziecie go… wszędzie! Brak Ci motywacji? Ten człowiek rozwieje wszystkie twoje wątpliwości!

ULA RZEPKOWSKA - trening personalny łódź

ULA RZEPKOWSKA

Instruktorka zajęć grupowych od 2013 roku, master trener Step, licencjonowany instruktor Pump, licencjonowany instruktor DeepWork, specjalizuje się w zajęciach choreograficznych ze stepem i wzmacniających formach fitness. Absolwentka międzynarodowej szkoły IFAA, MasterStep Fitness University, Les Milles Body Pump oraz DeepWork. Przez wiele lat trenowała sztuki walki (4kyu w OyamaKarate)

ULA RZEPKOWSKA - trening personalny łódź
SZYMON JĘDRZEJEWSKI - trener personalny łódź
SZYMON JĘDRZEJEWSKI - trener personalny łódź

SZYMON JĘDRZEJEWSKI

Zaangażowany i pełen pasji. Podczas prowadzenia treningów kieruje się przede wszystkim potrzebami podopiecznego, przez co każda jednostka treningowa jest w pełni dostosowana do oczekiwań, możliwości i celów danej osoby. Kładzie duży nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, świadomość własnego ciała oraz prozdrowotny charakter treningów.

ANDŻELIKA EIZELT-GIESZCZ - trening personalny łódź

Anna Kowalska

Dietetyk, certyfikowany trener personalny oraz instruktor fitness. Jej pasją jest sport oraz zdrowe żywienie. Andżelika wie co i ile powinieneś jeść, aby czerpać satysfakcję ze swoich treningów, ulepszać swoją sylwetkę i żyć zdrowo. W pracy z Andżeliką możesz liczyć na indywidualne, dostosowane do Twojego poziomu podejście

ANDŻELIKA EIZELT-GIESZCZ - trening personalny łódź
JAKUB MLONKA - trening personalny łódź
JAKUB MLONKA - trening personalny łódź

JAKUB MLONKA

Promotor świadomego odżywiania oraz aktywności fizycznej dla ludzi w każdym wieku. Od najmłodszych lat związany z piłką nożną. Pasja do sportu zaowocowała ukończeniem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego. Pasjonat. Typek od WFu jakiego zawsze chciałeś a nigdy nie miałeś oraz dyplomowany trener personalny.

Patrycja Bejm - trening personalny łódź

PATRYCJA BEJM

Patrycja Bejm jest certyfikowanym instruktorem fitness i trenerem personalnym. Posiada certyfikaty z międzynarodową akredytacją REPS: instruktor fitness, trener personalny, instruktor Stretching, Budowania Pośladków i Power Gym. Lubuje się w mocnych treningach interwałowych, kształtowaniu pośladków i rzeźbieniu brzucha. Jednak jej prawdziwą pasją jest praca ze sztangą. Łagodniejszą stronę Patrycji, możecie poznać na zajęciach stretchingu. Na treningach nie boi się wykorzystywania wszelkich możliwych przyrządów.

Patrycja Bejm - trening personalny łódź
OLEKSANDR HEMBALIA - trener personalny łódź
OLEKSANDR HEMBALIA - trener personalny łódź

OLEKSANDR HEMBALIA

Sasza od 10go roku życia związany jest z Judo więc nie ma żartów. A tak na poważnie to jego dbałość o synergię między treningiem a odżywianiem, pozwala na osiąganie wyśmienitych efektów przez jego podopiecznych. Jego nadrzędną zasadą przyświecającą każdemu treningowi to „Zdrowie i samopoczucie na pierwszym miejscu”. Dzięki takiemu podejściu trening jest nie tylko bezpieczny, ale również dostosowany do poziomu każdego podopiecznego. Sasza prowadzi u Nas również autorskie zajęcia – Tae Bo.

BARTOSZ TERKA - trening personalny łódź

BARTOSZ TERKA

Trener personalny, instruktor kulturystyki i doradca żywieniowy z prawie 10-letnim doświadczeniem w zakresie kształtowania sylwetki i zdrowego odżywiania. Do treningu siłowego i diety podchodzi analitycznie, co przenosi się na efekty osiągane przez swoich podopiecznych. Autor kilkudziesięciu artykułów o tematyce treningowej i żywieniowej. Zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą, więc jeśli potrzebujecie pomocy, to na pewno znajdziecie go w naszej strefie wolnych ciężarów i maszyn.

BARTOSZ TERKA - trening personalny łódź
MATEUSZ CZARNECKI - trener personalny łódź
MATEUSZ CZARNECKI - trener personalny łódź

MATEUSZ CZARNECKI

Już od najmłodszych lat związany ze sportem. Jego przygoda zaczęła się już w podstawówce, gdzie w klasie sportowej trenował lekkoatletykę. W kolejnych latach próbował wielu dyscyplin, ale tylko koszykówka przemówiła do jego serca i została z nim do dzisiaj. Sport ten jest bardzo kontaktowy i wymagający atletycznie, co skłoniło go do zostania trenerem od przygotowania motorycznego. Gość wie co robi, a jego kwalifikacje nie mają końca! Mateusz jest również założycielem firmy Just Train.

Buy a pass

Starting from 110 zł / month

Buy Now