fbpx
logo

FIT BALL

Prowadzący

Anna Andriienko

NAZWA

FIT BALL

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Zajęcia z piłką, rozpoczynające się krótką rozgrzewką choreograficzną. Cały trening od rozgrzewki, przez trening właściwy, aż po końcowy streching wykonywany z piłkami.

CO JEST ICH CELEM?

Dzięki specyfice zajęć z wykorzystaniem piłek fitnessowych, możemy ćwiczyć i bawić się jednocześnie. Podczas treningu pracują wszystkie partie mięśniowe z naciskiem na core, czyli korpus.

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Doskonałe dla osób prowadzących siedzący tryb życia, które chciałby się trochę rozruszać. Zajęcia przeznaczone dla osób początkujących.

Fit ball, jak sama nazwa wskazuje, to ćwiczenia z piłką gimnastyczną. Nazwa i zamysł mogą kojarzyć się niektórym z zajęciami rehabilitacyjnymi (w końcu po to zajęcia zostały pierwotnie stworzone), jednak z biegiem lat okazało się, że są także znakomitym sposobem na zgubienie kilku kilogramów. Co najprzyjemniejsze - z zalet ćwieczenia z piłką mogą korzystać wszyscy, praktycznie bez wyjątku. Mamy tutaj na myśli między innymi osoby, które przez problemy z kręgosłupem lub słabymi stawami boją się trenować na siłowni, a chciałyby poprawić swoją sylwetkę. Co warto podkreślić jest to forma bezpieczna także dla wszystkich osób z wadami postawy oraz kobiet w ciąży, ponieważ odciąża stawy i indywidualnie dostosowuje poziom intensywności.

Jakie korzyści dają ćwiczenia z piłką gimnastyczną?

Podczas ćwiczeń na piłce uruchamiane są wszystkie partie ciała ze szczególnym uwzględnieniem mięśni głębokich brzucha, które pomagają zapanować nad gumową piłką do ćwiczeń. Dzięki Fit Ball zaangażujesz wiele partii mięśniowych, przy jednoczesnym odciążeniu stawów i kręgosłupa. Poprawisz także równowagę, wydolność organizmu oraz usprawnisz ogólną motorykę ciała. Efektem tego będzie wypracowana smukła sylwetka i ujędrnione ciało. Oczywiście nie można pominąć jeszcze jednej zalety, jaką jest pobudzenie proprioceptorów oraz wydzielanie się w trakcie treningu endorfin, które razem odpowiadają za odprężenie, relaksację, a więc poprawę samopoczucia ciała i umysłu.

Bezpieczne treningi z piłkami - Fit Ball czyni cuda!

Fit ball przyniesie Ci szybkie efekty, jeśli będziesz ćwiczyć regularnie i precyzyjnie. Dzięki tym ćwiczeniom pozbędziesz się nagromadzonego napięcia, popracujesz nad kondycją oraz stabilizacją ciała, poprawisz wytrzymałość organizmu i co najważniejsze - zbudujesz wysportowane ciało bez obawy przed kontuzją. Czego chcieć więcej!

Fit Ball to doskonały sposób, by uwolnić się od siedzącego trybu życia. Jeśli szukasz dodatkowo czegoś, co pomoże Ci spalić zbędne kalorie, doskonałym rozwiązaniem może okazać się Fatkiller. A dla chcących zadbać o poprawną postawę i zdrowie kręgosłupa przygotowaliśmy trening Republika Zdrowych Pleców

Kup Karnet

Już od 150 zł / miesiąc

Kup Teraz