fbpx
logo

PŁASKI BRZUCH, ZGRABNA PUPA

Prowadzący

Sylwia Bąk

NAZWA

PŁASKI BRZUCH, ZGRABNA PUPA

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

To zajęcia wzmacniająco-spalające ukierunkowane zarówno na mięśnie brzucha, talię oraz boczki, jak i pośladki. Trening o średniej intensywności bazujący na ćwiczeniach z ciężarem własnego ciała, ale również z akcesoriami.

CO JEST ICH CELEM?

No proste! Wymodelowanie pośladków i wysmuklenie brzucha!

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Dla wszystkich. Zajęcia dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.

Płaski brzuch, zgrabna pupa - wąski obwód talii i jędrne pośladki w Twoim zasięgu

Marzy Ci się wąska talia rodem z hollywoodzkich ścianek? Denerwujesz się na nowe spodnie, których nie możesz dopiąć przez obwód talii? Mamy na to rozwiązanie!

Zajęcia PŁASKI BRZUCH, ZGRABNA PUPA zostały przygotowane z myślą o tych z Was, którym wąska talia i szerokie biodra spędzają sen z powiek! Wzmacniająco-spalające ćwiczenia ukierunkowane są na mięśnie brzucha, boczki oraz pośladki. Trening o średniej intensywności bazujący na ćwiczeniach z ciężarem własnego ciała, ale również z akcesoriami, umożliwia wzięcie udziału osobom w różnym wieku i poziomie zaawansowania. Wąska talia jest już na wyciągnięcie ręki – wystarczy w tym niewielka pomoc Sylwii!

W Revolve zawsze znajdziesz coś dla siebie

Jeśli zajęcia Płaski brzuch, zgrabna pupa nie są jednak dla Ciebie, sprawdź inne treningi prowadzone w Revolve. Zajęcia Fit Ball dzięki wykorzystaniu piłki do ćwiczeń sprawiają iż wysiłek ukryty jest pod warstwą dobrej zabawy, natomiast Booty Builder jak nazwa wskazuje skupia się na modelingu mięśni pośladkowych.

Kup Karnet

Już od 150 zł / miesiąc

Kup Teraz