fbpx
logo

SMUKŁA TALIA

Prowadzący

Andżelika Eizelt - Gieszcz

NAZWA

SMUKŁA TALIA

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

to zajęcia wzmacniająco-spalające ukierunkowane na mięśnie brzucha, talię oraz boczki. Trening o średniej intensywności bazujący na ćwiczeniach z ciężarem własnego ciała, ale również z akcesoriami.

CO JEST ICH CELEM?

No proste! Zmniejszenie obwodu talii i wysmuklenie brzucha!

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Dla wszystkich. Zajęcia dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.

Smukła talia - ćwiczenia na wąską talię i wcięcie

Marzy Ci się wcięcie w pasie rodem z hollywoodzkich ścianek? Denerwujesz się na nowe spodnie, których nie możesz dopiąć przez obwód talii? Mamy na to rozwiązanie!

Zajęcia SMUKŁA TALIA zostały przygotowane z myślą o tych z Was, którym wąska talia i szerokie biodra spędzają sen z powiek! Wzmacniająco-spalające ćwiczenia ukierunkowane są na mięśnie brzucha, talię oraz boczki. Trening o średniej intensywności bazujący na ćwiczeniach z ciężarem własnego ciała, ale również z akcesoriami, umożliwia wzięcie udziału osobom w różnym wieku i poziomie zaawansowania. Wąska talia jest już na wyciągnięcie ręki – wystarczy w tym niewielka pomoc Andżeliki!

W Revolve zawsze znajdziesz coś dla siebie

Jeśli zajęcia Smukła Talia nie są jednak dla Ciebie, sprawdź inne treningi prowadzone w Revolve. Zajęcia Fit Ball dzięki wykorzystaniu piłki do ćwiczeń sprawiają iż wysiłek ukryty jest pod warstwą dobrej zabawy, natomiast Booty Builder jak nazwa wskazuje skupia się na modelingu mięśni pośladkowych.

Kup Karnet

Już od 110 zł / miesiąc

Kup Teraz