fbpx
logo

STEP CHOREO

Prowadzący

Ula Rzepkowska

NAZWA

STEP CHOREO

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Zajęcia ze stepem, polegające na stopniowym poznawaniu kolejnych elementów układu choreograficznego i ich modyfikacji, by pod koniec mógł wywijać lepiej niż Agustin Egurrola.

CO JEST ICH CELEM?

Zabawa, spalanie kalorii, poprawa wydolności organizmu, pamięci i koordynacji. Zapamiętywanie układu poszczególnych kroków pozwala oderwać myśli od tego, co cię wkurza lub martwi i zapewnia wspaniałą odskocznię od codzienności.

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Dla każdego, kto lubi i chce tańczyć. Jeśli zawsze marzyłeś o Kryształowej Kuli, to te zajęcia mogą być niezłym początkiem.

Step choreo- fitness i taniec na schudnięcie

Jeśli choć raz zastanawiałeś się, co wybrać zamiast siłowni, to trafiłeś w idealne miejsce! Step choreo to trening taneczny ze stepem, który cieszy się w Revolve niezwykłą popularnością. Polega na stopniowym poznawaniu kolejnych etapów układu choreograficznego. Przygotowane przez Ulę kroki łączą w sobie fitness i taniec, co sprawia, że oprócz dobrej zabawy spalają się też kalorie!

Odpowiadamy więc na Wasze pytanie – czy tańcząc można schudnąć? Jak najbardziej! Taniec jako ćwiczenia odchudzające sprawdzi się wręcz idealnie dla wszystkich tych, którym znudziło się już bieganie na bieżni. Korzyści z tańca nie ma końca - wyrabia się kondycję, poprawia gibkość, elastyczność i koordynacja ruchowa. Oprócz tego ćwiczenia taneczne dodają energii i pewności siebie!

Ćwiczenia taneczne i poprawiające koordynację w Revolve

Niezależnie, czy tańczysz od lat, czy dopiero poznajesz podstawowe kroki w fitnessie, STEP CHOREO z Ulą przyniesie Ci dużo frajdy i na pewno niejednokrotnie zaskoczy :)

Jeśli Step Choreo nie jest jednak dla ciebie, sprawdź inne treningi, które przygotowaliśmy dla Ciebie w Revolve. Republika Zdrowych Pleców to połączenie wzmacniania i rozciągania dynamicznego, które pomoże ci zwiększyć zakres ruchów i poprawić swoją postawę, natomiast treningi Fit Ball to doskonała zabawa z piłkami fitnesowymi, która przy okazji pozwoli zrzucić Ci zbędne kilogramy.

Kup Karnet

Już od 130 zł / miesiąc

Kup Teraz