fbpx
logo

Tabata

Prowadzący

Patrycja Bejm

NAZWA

Tabata

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Trening metaboliczny o wysokiej intensywności, angażujący wiele grup mięśniowych. Tabata to rodzaj treningu interwałowego w którym krótkie, ale bardzo intensywne serie ćwiczeń, wykonywane na poziomie 90% tętna maksymalnego, przeplatane są krótkimi okresami odpoczynku. Zasada treningu jest prosta - ćwiczymy przez 20 sekund na maxa i przez 10 sekund odpoczywamy. Nic trudnego!

CO JEST ICH CELEM?

System zajęć pozwala nam na uzyskanie szybkich efektów w krótkim czasie. Dzieje się tak, ponieważ spalanie kalorii utrzymuje się przez długi czas po zakończonym treningu.

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Trening jest przeznaczony dla każdego, kto chce poprawić ogólną wydolność organizmu i spalić zbędną tkankę tłuszczową. Dla każdego.

Tabata dla początkujących i zaawansowanych

Nastawiasz się na porządny wycisk? Jesteś zdeterminowany do uzyskania szybkich efektów w krótkim czasie?

Przed Tobą TABATA! Trening metaboliczny o wysokiej intensywności, dzięki któremu spalanie się kalorii utrzymywać się będzie jeszcze przez długi czas po zakończonym treningu. Wykonywać będziecie krótkie, ale bardzo intensywne serie ćwiczeń na poziomie 90% tętna maksymalnego, przeplatane krótkimi okresami odpoczynku. Zasada tabaty spalającej tłuszcz jest prosta - ćwiczymy przez 20 sekund na maxa i przez 10 sekund odpoczywamy. Nic trudnego!

Trening metaboliczny z szybkimi efektami

Zajęcia dedykowane dla każdego, kto chce poprawić ogólną wydolność organizmu i spalić tkankę tłuszczową. Tabata dla początkujących, dla zaawansowanych, dla każdego! Sprawdź także inne treningi organizowane w Revolve jak na przykład Combo Kaloryfer nastawiony na modelowanie mięśni brzucha poprzez intensywne ćwiczenia, bądź też Zumba - świetna zabawa kształtująca naszą sylwetkę i trening taneczny w jednym.

Kup Karnet

Już od 150 zł / miesiąc

Kup Teraz