fbpx
logo

FATKILLER

Prowadzący

Sylwia Bąk

NAZWA

FATKILLER

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

FATKILLER to prawdziwy pogromca tłuszczu. Zajęcia o wysokiej intensywności to nic innego jak cardio pełną gębą. Będziemy spalać, spalać i jeszcze raz spalać!

CO JEST ICH CELEM?

W czasie treningu przede wszystkim redukujemy tkankę tłuszczową, która, co ciekawe, będzie spalać się nawet do kilku godzin po treningu!. Kształtujemy sylwetkę (brzuch, uda, pośladki, ramiona, klatkę piersiową, plecy) oraz zwiększamy wydolność naszego organizmu.

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Trening został skonstruowany tak, by uczestnik na każdym etapie i w każdym wieku poradził sobie z wykonaniem układów ćwiczeń.

Fat Killer to trening metaboliczny stworzony z myślą o osobach pragnących spalić tkankę tłuszczową. Jest to program treningowy, przeplatający cardio z ćwiczeniami wzmacniającymi organizm, co powoduje spalanie tłuszczu, jednocześnie jednak rzeźbiąc figurę.

Jak przebiegają ćwiczenia na spalanie tłuszczu?

W metabolicznym rodzaju treningu czynnikiem niezbędnym jest kompleksowa rozgrzewka, która ma za zadanie przygotować organizm do intensywnego wysiłku.

Częścią główną zajęć są oczywiście ćwiczenia na spalanie tłuszczu, które polegają na naprzemiennym, sekwencyjnym wykonywaniu ćwiczeń aerobowych z ćwiczeniami wzmacniającymi. Trzeba być jednak przygotowanym na szybkie tempo, bo to dzięki niemu organizm spala tłuszcz nawet do kilku godzin po wykonanym treningu.

Ćwiczenia na spalanie tłuszczu Fat Killer - najważniejsze korzyści

Wymieniliśmy już dwie najważniejsze zalety jakimi są spalanie tłuszczu jeszcze do kilku godzin po zajęciach i poprawa kondycji. Jednak jest tego zdecydowanie więcej! Trening ten zwiększa także wytrzymałość organizmu, poprawia ogólną sprawność fizyczną oraz wysmukla i kształtuje sylwetkę.

Fat Killer - zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania

Choć nie jest tajemnicą, że mimo tego powinieneś być gotowy na mocny wycisk. Zajęcia są skonstruowane tak, by każda osoba była w stanie ukończyć trening bez konieczności wzywania karetki pogotowia. Ćwiczenia na spalanie tłuszczu mają trzy poziomy zaawansowania, dzięki czemu każdy uczestnik sam wybiera, który stopień trudności będzie dla niego odpowiedni. Może nawet cały trening skończyć na pierwszym, najłatwiejszym. Jeśli jednak mimo to, na początku swojej drogi z treningiem na spalanie tłuszczu zauważysz, że odstajesz kondycyjnie od grupy, nie martw się. Uczęszczając na zajęcia z szybkością poprawisz wydolność swojego organizmu.

Efektem regularnego uczestnictwa w ćwiczeniach spalających tłuszcz są wyraźne efekty w krótkim czasie w postaci wzmocnionego, smukłego i jędrnego ciała.

Jeżeli czytasz ten opis to znaczy, że chciałbyś pozbyć się nadmiaru kilogramów i wyrzeźbić swoją sylwetkę. Nie ma co zatem dłużej zwlekać, wchodź w grafik i zarezerwuj sobie miejsce na najbliższe zajęcia. Fat Killer to spalanie tkanki tłuszczowej na najwyższym poziomie - w końcu nazwa zobowiązuje.

Jeśli oprócz zrzucenia kilku kilogramów pragniesz także wyrzeźbić swoją sylwetkę, z pewnością zainteresują Cię zajęcia Repump skupiające się na budowie mięśni z prawdziwego zdarzenia. Dla tych najbardziej wymagających polecamy także trening Interwał, który swoją intensywnością może zaskoczyć nawet najwytrwalszych!

Kup Karnet

Już od 150 zł / miesiąc

Kup Teraz