fbpx
logo

Najlepsi trenerzy w Łodzi

Trenerzy dyżurujący

Potrzebujesz pomocy przy wykonaniu ćwiczenia? A może asysty przy podnoszeniu ciężarów? Trener dyżurujący zawsze służy Ci pomocną dłonią i muskułem!
Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia przy właściwym wykonaniu ćwiczenia czy masz pytania dotyczące obsługi różnych maszyn, trener dyżurujący jest zawsze do twojej dyspozycji.

EMIL KAMIŃSKI

Sport Manager Revolve, fizjoterapeuta, instruktor fitness oraz trener personalny. Jego sylwetka od wczesnych lat 90’ jest obiektem podziwu całej branży fitness w Łodzi. To On pilnuje u Nas tego, abyście trenowali możliwie najwydajniej, z uśmiechem na ustach i chęciami w sercach! W swojej pracy łączy ogromne doświadczenie, wiedzę i pasję – to właśnie on pomoże zrozumieć Ci, co w praktyce znaczy nasze „chcę, muszę, będę”!

Ewelina Kalinowska

Od najmłodszych lat jej życie kręciło się w koło sportu. Obecnie zawodniczka trójboju siłowego, zwyciężczyni ogólnopolskich debiutów oraz medalistka akademickich mistrzostw polski. Ewelina zapewni Ci, że już nigdy nie będziesz zestresowana pójściem na siłownie i będziesz się w niej czuła jak ryba w wodzie. Nauczy Cię jak bezpiecznie i efektywnie trenować, uwzględniając twoje cele i możliwości. Duża dawka dobrego humoru w pakiecie!

Jan Forzpańczyk

Aktywny zawodnik trójboju siłowego, związany ze sportem od małego. Obecnie pasjonat sportów siłowych, spełniający się w murach Revolve. Janek studiuje fizjoterapię i to widać, słychać i czuć! Podczas treningów czepia się każdego szczegółu, więc trenując z nim możesz zapomnieć o forach. Do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie i z największą starannością.

Anna Andriienko

Legendy głoszą, że na drugie imię ma szpagat. Ania jest kandydatką na Mistrzynię Sportu w Gimnastyce Artystycznej. Poświęciła jej aż 13 lat, z czego 5 lat pracuje już jako trenerka fitnessu i stretchingu. Sport to nie tylko jej praca, ale przede wszystkim pasja, która wpływ miała na całe życie Ani. Ma wykształcenie trenersko-nauczycielskie, studiowała na Ukrainie na Uniwersytecie ZNU.

Michał Czech

Michał to certyfikowany trener personalny, którego największą pasją jest pomaganie ludziom w stawaniu się lepszymi wersjami siebie. W swoich treningach stawia na holistyczne podejście, łącząc trening siłowy, sylwetkowy, wydolność, mobilność i siłę eksplozywną. Z wykształceniem w pedagogice sportu na Uniwersytecie Łódzkim, Michał nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez liczne kursy i szkolenia. Jego głównym celem jest nie tylko rozwój fizyczny, a przede wszystkim zadowolenie i dobre samopoczucie jego podopiecznych.

Mariusz Waliś

Mariusz to trener personalny z ogromną pasją do treningu! Gotów wspomóc cię w osiągnięciu celów zdrowotnych i kondycyjnych. Specjalizuje się w prostych, jednak skutecznych treningach wielostawowych, które odzwierciedlają naturalne ruchy życia codziennego. Możesz być pewien, że każdy trening pod okiem Mariusza wzmocni twoje mięśnie, poprawi koordynację i zwiększy wydolność.

Trenerzy zajęć grupowych

Oleksandr Hembalia

Sasza od 10go roku życia związany jest z Judo więc nie ma żartów. A tak na poważnie to jego dbałość o synergię między treningiem a odżywianiem, pozwala na osiąganie wyśmienitych efektów przez jego podopiecznych. Jego nadrzędną zasadą przyświecającą każdemu treningowi jest „Zdrowie i samopoczucie na pierwszym miejscu”. Dzięki takiemu podejściu trening jest nie tylko bezpieczny, ale również dostosowany do poziomu każdego podopiecznego. Sasza prowadzi u Nas również zajęcia RECROSS.

Gracja Mecwaldowska- Domańska

Sportowa rywalizacja od najmłodszych lat była bliska jej sercu. Teraz jest aktywną zawodniczką CrossFit, mającą na swoim koncie występy na międzynarodowych arenach. Zaraża pasją , determinacją i zaangażowaniem. Zanim CrossFit pochłonął ją do reszty, rywalizowała w biegach przeszkodowych. Potrafi wyzwolić w podopiecznych niesłabnący zapał i radość w dążeniu do spełniania sportowych celów. Chętnie dzieli się wiedzą, doświadczeniem i stale poszerza swój warsztat i wiedzę uczestnicząc w szkoleniach.

Anton Maimur

W pełni zaangażowany w to, co robi. Jak mówi - sport to nie jest tylko jego pasja, a całe życie. Podczas treningu zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, co gwarantuje jego podopiecznym efekty w maksymalnie krótkim czasie. Pasja Antona jest koszykówka i kettle, z których prowadzi również zajęcia.

Arkadiusz Wiśniewski

Pełen pozytywnej energii i zawsze gotów do działania – taki właśnie jest Arek. To jego zaraźliwy entuzjazm, sprawia, że każdy trening jest nie tylko wyzwaniem, ale również czystą przyjemnością. Jego pasja do biegów przeszkodowych zaczęła się w 2017 roku, a teraz dzieli się nią z innymi. Arek na swoich zajęciach stawia na różnorodność przeszkód, poprawną technikę i przełamywanie własnych lęków. Wpadnij na zajęcia OCR INTRO i daj się porwać przygodzie biegów przeszkodowych.

Marcin Mróz

Marcin to doświadczony trener personalny, specjalizujący się w optymalizacji ruchu oraz przygotowaniu siłowo-kondycyjnym dla sportowców, ze szczególnym naciskiem na trening dwuboju olimpijskiego i Crossfit. Jego podejście do treningu koncentruje się na indywidualnych potrzebach każdego klienta, zwracając uwagę na poprawę wydajności, zapewnienie bezpieczeństwa i prewencję urazów. Aktywnie uczestnicząc w zawodach Crossfit, Marcin łączy praktyczne doświadczenie z głęboką wiedzą fachową. Jego pasja i zaangażowanie w pomoc sportowcom w powrocie do pełnej formy po urazach stanowią napęd jego pracy, a z dumą wspiera każdego swojego podopiecznego w dążeniu do osiągnięcia najlepszych wyników.

Tomasz Prykowski

Z biegami OCR jest związany praktycznie od początku podążania trenerską ścieżką, choć w międzyczasie miał styczność ze sportami sylwetkowymi, a wcześniej ze sportami walki i piłką nożną. Zmienność warunków, różnorodność przeszkód oraz potrzeba ciągłego myślenia i dostosowywania taktyki podczas biegu sprawiają, że jest zakochany w tym sporcie, gdzie nie można być pewnym sukcesu przed przekroczeniem linii mety. Swój warsztat pracy opiera o 3 filary: przygotowanie motoryczne, trening biegowy i trening przeszkodowy i właśnie takie jednostki treningowe prowadzi. Tomasz jest aktualnym Mistrzem Polski na dystansie OCR400, choć zarówno w OCR jak i w NINJA bywał wielokrotnie na podiach zawodów. Na arenie międzynarodowej największym sukcesem Tomka jest 4 miejsce w age group na OCR European Championships 2022.

Lyana Degoeva

Pozytywnie zakręcona mama dwójki dzieci i pracowita pszczółka, która daje z siebie wszystko, aby osiągnąć swoje cele i w pełni wykorzystać każdy dzień. Lana jest miłośniczką i aktywną zawodniczka Ninja, posiadającą trzy złote medale zdobyte na zawodach Ninja Series Regionals oraz brązowy medal z Ninja Run 8. Jej drugą sportową pasją jest Polesport, w którym jest certyfikowaną instruktorką. Aktywność fizyczna stanowi kluczowy element jej życia i nieustannie rozwija swoje umiejętności, dążąc do bycia najlepszą wersją siebie. Dla Lany nie ma rzeczy niemożliwych!

Trenerzy personalni

Jan Forzpańczyk
Anna Andriienko
Mateusz Filipiak
Bartłomiej Gieroń
Ewelina Kalinowska
Mariusz Borczyk
Oleksandr Hembalia
Marcin Mróz
Anton Maimur
Kamil Polewczyk
Szymon Jędrzejewski
Michał Czech
Mateusz Czarnecki
Łukasz Żorawski
Gracjan Purwin
Mateusz Wach
Jakub Popielarz
Mariusz Waliś
Piotr Kosiński-Wajcht
Ruslan Kashuba
Jakub Borowski
Bartosz Terka

Trenuj Zdrowo w Revolve

trenuj zdrowo logo

Kamil i Rafał współtworzą firmę Trenuj-Zdrowo, która specjalizuje się w: prowadzeniu treningów personalnych z klientami komercyjnymi w różnych jednostkach chorobowych, rehabilitacji sportowej pourazowej neurologicznej, ortopedycznej i kardiologicznej, diagnostyce sportowej i programach prewencyjnych, pourazowych oraz w kompleksowym wsparciu w środowisku sportu zawodowego oraz amatorskiego (program „Od kontuzji do pełnej sprawności”). Od kilku lat wraz ze swoim zespołem współpracują ze sportowcami na arenie międzynarodowej (Wenezuelska Reprezentacja Kraju w szermierce – Igrzyska Olimpijskie w Brazylii 2016r/Tokio 2021r/Paryż 2024r), Polska Reprezentacja Kraju w siatkówce plażowej damskiej – Igrzyska Olimpijskie w Brazylii 2016r/Tokio 2021r/Paryż 2023r).

Kamil Serwach
Kamil Serwach

Kamil Serwach

Trener medyczny, trener przygotowania motorycznego, trener lekkoatletyki, masażysta. Absolwent studiów wyższych i podyplomowych o kierunku: Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne, Dietetyka i Zarządzanie Jakością Żywienia, Fizjoterapia w Sporcie. Kamil ukończył również całkiem pokaźną ilość specjalistycznych szkoleń, m.in. trener kręgosłupa, prewencja kardiologiczna i ortopedyczna w sporcie, żywienie w sporcie i w jednostkach chorobowych. Były sportowiec zawodowy (lekkoatletyka) i długoletni szkoleniowiec w branży fitness. Kładzie duży nacisk na edukację i wysoką jakość oferowanych usług. Bardzo ceniony za fachowość, wysoką jakość usług i dyscyplinę pracy a jednocześnie za sympatię, opiekuńczość i wesołe usposobienie.

Rafał Gilewski

Rafał Gilewski

Fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale wojskowo-lekarskim na kieruneku fizjoterapia. Ukończył szkolenia podyplomowe z zakresu: Medycyny Ortopedycznej wg. Cyriaxa, Terapii manualnej szkoły niemieckiej, medycyny sportowej, terapii powięziowej. Długoletni szkoleniowiec w branży fitness. Ceniony za profesjonalne podejście i dużą wiedzę.

Rafał Gilewski

Revolve daje radość życia przede wszystkim dzięki kadrze trenerów, jaką ma szczęście zatrudniać. W Łodzi jesteśmy na prowadzeniu, jeśli chodzi o doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie specjalistów, z którymi pracujemy. Każdy trener grupowy oraz trener personalny Łódź jest u nas dlatego, że jest najlepszy w swojej dziedzinie.

Trening personalny Łódź - czego możesz się spodziewać ?

Pełen profesjonalizm, pasja i energia to tylko część tego, co faktycznie otrzymasz podczas zajęć. Każdy z trenerów przeszedł swoją drogę do tego, jak teraz wygląda i jak się z tym czuje. W postawie, uśmiechu i ruchach widać, jak dobrze to współgra z ludzkim ciałem. Jeśli chcesz to sprawdzić, jeśli chcesz się poczuć tak jak oni, zacznij z nimi współpracować.

Indywidualne podejście trenerów personalnych i właściwa organizacja zajęć grupowych to klucz do sukcesu, którego używamy, aby osiągnąć założenia i cele. Trening personalny Łódź to doskonały sposób na budowanie swojej pewności siebie.

Trener personalny? Łódź ma tych najlepszych!

Stawiając na Revolve masz szansę trenować pod skrzydłami najlepszych, najbardziej pozytywnych trenerów, jakich masz szansę spotkać. Nie pozostaje Ci więc nic innego, jak przekonać się na własnej skórze, co znaczy odbyć profesjonalny, pełny trening personalny. Łódź będzie jeszcze ośrodkiem fitnessu.

Kup Karnet

Już od 165 zł / miesiąc

Kup Teraz

FAQ