fbpx
logo

Najlepsi trenerzy personalni w Łodzi

trener personalny łódź
trener personalny łódź

EMIL KAMIŃSKI

Sport Manager Revolve, fizjoterapeuta, instruktor fitness oraz trener personalny. Jego sylwetka od wczesnych lat 90’ jest obiektem podziwu całej branży fitness w Łodzi. To On pilnuje u Nas tego, abyście trenowali możliwie najwydajniej, z uśmiechem na ustach i chęciami w sercach! W swojej pracy łączy ogromne doświadczenie, wiedzę i pasję – to właśnie on pomoże zrozumieć Ci, co w praktyce znaczy nasze „chcę, muszę, będę”! Jego wkład w budowanie wymarzonej sylwetki może być nieoceniony, gdyż Emil chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z mniej doświadczonymi adeptami fitnessu. Jego wskazówki zapewnią Ci lepszy progres w treningu. W Revolve znajdziecie go… wszędzie! Brak Ci motywacji? Ten człowiek rozwieje wszystkie twoje wątpliwości!

trener personalny łódź

ULA RZEPKOWSKA

Instruktorka zajęć grupowych od 2013 roku, master trener Step, licencjonowany instruktor Pump, licencjonowany instruktor DeepWork, specjalizuje się w zajęciach choreograficznych ze stepem i wzmacniających formach fitness. Absolwentka międzynarodowej szkoły IFAA, MasterStep Fitness University, Les Milles Body Pump oraz DeepWork. Przez wiele lat trenowała sztuki walki (4kyu w OyamaKarate)

trener personalny łódź
trener personalny łódź
trener personalny łódź

SZYMON JĘDRZEJEWSKI

Zaangażowany i pełen pasji. Podczas prowadzenia treningów kieruje się przede wszystkim potrzebami podopiecznego, przez co każda jednostka treningowa jest w pełni dostosowana do oczekiwań, możliwości i celów danej osoby. Kładzie duży nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, świadomość własnego ciała oraz prozdrowotny charakter treningów.

trening personalny łódź

PATRYCJA BEJM

Patrycja Bejm jest certyfikowanym instruktorem fitness i trenerem personalnym. Posiada certyfikaty z międzynarodową akredytacją REPS: instruktor fitness, trener personalny, instruktor Stretching, Budowania Pośladków i Power Gym. Lubuje się w mocnych treningach interwałowych, kształtowaniu pośladków i rzeźbieniu brzucha. Jednak jej prawdziwą pasją jest praca ze sztangą. Łagodniejszą stronę Patrycji, możecie poznać na zajęciach stretchingu. Na treningach nie boi się wykorzystywania wszelkich możliwych przyrządów.

trening personalny łódź
trening personalny łódź
trening personalny łódź

JAKUB MLONKA

Promotor świadomego odżywiania oraz aktywności fizycznej dla ludzi w każdym wieku. Od najmłodszych lat związany z piłką nożną. Pasja do sportu zaowocowała ukończeniem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego. Pasjonat. Typek od WFu jakiego zawsze chciałeś a nigdy nie miałeś oraz dyplomowany trener personalny.

trening personalny łódź

ANDŻELIKA EIZELT-GIESZCZ

Dietetyk, certyfikowany trener personalny oraz instruktor fitness. Jej pasją jest sport oraz zdrowe żywienie. Andżelika wie co i ile powinieneś jeść, aby czerpać satysfakcję ze swoich treningów, ulepszać swoją sylwetkę i żyć zdrowo. W pracy z Andżeliką możesz liczyć na indywidualne, dostosowane do Twojego poziomu podejście

trening personalny łódź
trener personalny łódź
trener personalny łódź

OLEKSANDR HEMBALIA

Sasza od 10go roku życia związany jest z Judo więc nie ma żartów. A tak na poważnie to jego dbałość o synergię między treningiem a odżywianiem, pozwala na osiąganie wyśmienitych efektów przez jego podopiecznych. Jego nadrzędną zasadą przyświecającą każdemu treningowi to „Zdrowie i samopoczucie na pierwszym miejscu”. Dzięki takiemu podejściu trening jest nie tylko bezpieczny, ale również dostosowany do poziomu każdego podopiecznego. Sasza prowadzi u Nas również autorskie zajęcia – Tae Bo.

trener personalny łódź

BARTOSZ TERKA

Trener personalny, instruktor kulturystyki i doradca żywieniowy z prawie 10-letnim doświadczeniem w zakresie kształtowania sylwetki i zdrowego odżywiania. Do treningu siłowego i diety podchodzi analitycznie, co przenosi się na efekty osiągane przez swoich podopiecznych. Autor kilkudziesięciu artykułów o tematyce treningowej i żywieniowej. Zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą, więc jeśli potrzebujecie pomocy, to na pewno znajdziecie go w naszej strefie wolnych ciężarów i maszyn.

trener personalny łódź
trening personalny łódź
trening personalny łódź

MATEUSZ CZARNECKI

Już od najmłodszych lat związany ze sportem. Jego przygoda zaczęła się już w podstawówce, gdzie w klasie sportowej trenował lekkoatletykę. W kolejnych latach próbował wielu dyscyplin, ale tylko koszykówka przemówiła do jego serca i została z nim do dzisiaj. Sport ten jest bardzo kontaktowy i wymagający atletycznie, co skłoniło go do zostania trenerem od przygotowania motorycznego. Gość wie co robi, a jego kwalifikacje nie mają końca! Mateusz jest również założycielem firmy Just Train.

Revolve daje radość życia przede wszystkim dzięki kadrze trenerów, jaką ma szczęście zatrudniać. W Łodzi jesteśmy na prowadzeniu, jeśli chodzi o doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie specjalistów, z którymi pracujemy. Każdy trener grupowy oraz trener personalny Łódź jest u nas dlatego, że jest najlepszy w swojej dziedzinie.

Trening personalny Łódź - czego możesz się spodziewać ?

Pełen profesjonalizm, pasja i energia to tylko część tego, co faktycznie otrzymasz podczas zajęć. Każdy z trenerów przeszedł swoją drogę do tego, jak teraz wygląda i jak się z tym czuje. W postawie, uśmiechu i ruchach widać, jak dobrze to współgra z ludzkim ciałem. Jeśli chcesz to sprawdzić, jeśli chcesz się poczuć tak jak oni, zacznij z nimi współpracować.

Indywidualne podejście trenerów personalnych i właściwa organizacja zajęć grupowych to klucz do sukcesu, którego używamy, aby osiągnąć założenia i cele. Trening personalny Łódź to doskonały sposób na budowanie swojej pewności siebie.

Trener personalny? Łódź ma tych najlepszych!

Stawiając na Revolve masz szansę trenować pod skrzydłami najlepszych, najbardziej pozytywnych trenerów, jakich masz szansę spotkać. Nie pozostaje Ci więc nic innego, jak przekonać się na własnej skórze, co znaczy odbyć profesjonalny, pełny trening personalny. Łódź będzie jeszcze ośrodkiem fitnessu.

Kup Karnet

Już od 110 zł / miesiąc

Kup Teraz