fbpx
logo

Poznaj Revolve

Revolve to klub inny niż wszystkie. Podstawy naszej filozofii to trzy słowa: Chcę – Muszę – Będę. To też nasze zobowiązanie: Chcemy, abyś poczuł się Revolve! Musimy się o to postarać! Będziemy najlepiej ocenianym klubem fitness w Łodzi!

RUCH

Ruch to nie tylko zdrowie, ale wręcz życie. W Revolve rozumiemy jednak, że sport to również pasja, przyjemność i uśmiech, który wychodzi na twarz po każdym wymagającym treningu. Sport to też determinacja i technika. To siła charakteru. Chęć zmiany. To nasze „chcę, muszę, będę”.

ODŻYWIANIE

W Revolve jesteśmy przekonani o synergii diety i treningu. To, co i ile jemy, w największej mierze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Tak naprawdę jednak niewielu z nas wie, czego potrzebuje intensywnie trenowany i narażony na stres organizm. Zależy nam na tym, by każdy, kto wybierze Revolve, czuł się szczęśliwy i miał efekty ze swojej ciężkiej pracy. Dlatego każdego dnia dokładamy największych starań, by uświadamiać Was, że to, jak jecie dziś, będzie Waszym sukcesem jutra.

Poczuj się komfortowo, poczuj się Revolve!

Revolve to idea zmiany,
Revolve to ruch,
Revolve to zdrowe odżywianie,
Revolve to redukcja stresu,
Revolve to Ty!

Chcesz? Musisz? Będziesz?
Poznaj Revolve od środka.
A my sprawimy że powiesz: Chcę, Muszę, Będę Revolve!

Zajęcia

Kiedy cały świat stanął w miejscu, my tworzyliśmy z pasją najlepszy klub fitness w Łodzi! Przygotowaliśmy salę z najwyższej jakości sprzętem treningowym, zewnętrzną saunę i strefę cocktail bar, która uzupełni wszelkie niedobory nawet u największego dzika. Nasz zespół, oprócz prowadzenia autorskich zajęć fitness, doradzi Ci jak jeść, by czuć się dobrze i mieć efekty z ćwiczeń. A żeby tego nie było mało, to zadbaliśmy również o Twoje bezpieczeństwo podczas treningu, nad którym będą czuwać wykwalifikowani fizjoterapeuci. A to wszystko Revolve!

Kup Karnet

Już od 150 zł / miesiąc

Kup Teraz

FAQ