fbpx
logo

RECROSS COMPETITOR

Prowadzący

Marcin Mróz

NAZWA

RECROSS COMPETITOR

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Są to zajęcia typu Cross przygotowujące do zawodów.

CO JEST ICH CELEM?

Zajęcia są formą wspólnego przygotowania do nadchodzących zawodów, albo jak kto woli - po prostu wspólnym treningiem z mocną ekipą.

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Zajęcia cross są dedykowane dla przede wszystkim dla ambitnych. Zdecydowanie są one zalecane dla bardziej wytrenowanych amatorów oraz zawodników startujących w zawodach, szukających motywującej drużyny do wspólnych przygotowań.

Na czym polegają zajecia Recross Competitor?

Recross to program treningowy typu Cross. Zajęcia Recross Competitor skupiają się na kształtowaniu ogólnej kondycji fizycznej, poprawie siły, wytrzymałości, elastyczności.

 

Recross Competitor - treningi dla zaawansowanych 

Trening dla sportowców Recross Competitor to zajecia, podczas których uczestnicy wykonują różnorodne ćwiczenia, takie jak przysiady, martwy ciąg, wyciskanie sztangi, rzuty piłką, skoki. Ćwiczenia są przeznaczone dla zaawansowanych sportowców przygotowujących się do udziału w zawodach lub tych, którzy mają w planach przygotowanie do maratonu.

Jak wyglądają treningi Recross Competitor?

Treningi Recross są prowadzone w grupach, co pozwala na wzajemne motywowanie się i wspieranie. Instruktorzy Recross dbają o bezpieczeństwo uczestników i pomagają w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń, a także motywują do osiągania lepszych wyników.

 

Zajęcia w Recross mają na celu rozwijanie ogólnej kondycji fizycznej, co pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i wydajność w codziennych czynnościach oraz w innych dziedzinach sportowych.

Kup Karnet

Już od 165 zł / miesiąc

Kup Teraz