fbpx
logo

KETTLEBELL

Prowadzący

Antek Maimur

NAZWA

KETTLEBELL

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Trening kettlebell zawiera zarówno ćwiczenia podstawowe, jak i specjalistyczne. Poprzedzony jest odpowiednio dostosowaną rozgrzewką. Będziecie wykonywać ćwiczenia takie jak goblet squat (tureckie wstawanie), press (wyciskanie), swing (wymach) i wiele innych. Nie zabraknie tez treningu z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała, który przygotuje początkujących do sprawnego korzystania z kettli! W momencie opanowania prawidłowej techniki, treningi przybiorą formę schematów ćwiczeń wykonywanych w określonej liczbie powtórzeń i w odpowiedniej jednostce czasu.

CO JEST ICH CELEM?

Treningi kettlebell mają na celu naukę ćwiczeń z odważnikami. Główny nacisk kładziony jest na techniczne wykonanie każdego ćwiczenia i co ważne - zachowanie zasad bezpieczeństwa.

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Zarówno dla tych, którzy mieli już kettla kilka razy ręku, jak i dla tych, którzy do dzisiaj nie wiedzą co to do końca jest! Na zajęciach każdy czegoś się nauczy.

Co to jest Kettlebell?

Kettlebell to świeżak w naszym grafiku zajęć! Pod tą nazwą kryje się niepowtarzalny i innowacyjny trening, który polega na połączeniu elementów cardio i treningu siłowego. Co oznacza, że w tym samym momencie trenujesz zarówno siłowo, jak i wytrzymałościowo. Jest to również w pewnym sensie trening funkcjonalny, ponieważ uczy prawidłowego podnoszenia ciężaru i kontroli ruchów. Podstawę tego treningu stanowią ćwiczenia z kettlem, które pozwalają na uaktywnienie wszystkich mięśni, z naciskiem na mięśnie głębokie. Pozwala to na symetryczne kształtowanie i wymodelowanie sylwetki. Tym samym działając na budowanie mięśni, siły, zwiększenie wydolności i wytrzymałości organizmu, a także na poprawę koordynacji ruchowej. Trening pozwala więc na wymodelowanie całego ciała.

Dlaczego warto wybrać Kettlebell?

Kettlebell to trening kompletny, pomagający zrzucić wagę i poprawić kondycję. Stosując trening z odważnikami Kettlebell intensywnie budujesz mięśnie oraz spalasz mnóstwo kalorii podkręcając proces odchudzania. Trening ten jest bardzo ciekawy, jednak aby był bezpieczny i przynosił efekty, należy nauczyć się pracować z odważnikami. W tym oczywiście pomoże wam nasz ekspert w tej dziedzinie - Anton.

Kettlebell da wam mocny wycisk!

Trening Kettlebell może wydawać się łatwy, jednak niech Was pozory nie mylą. Przy pomocy tego jednego narzędzia, jakim jest Kettlebell, w godzinę sforsujecie większość partii mięśniowych. Angażuje on mięśnie, które rzadko wzmacniamy i dotyczy to całej sylwetki, od stóp aż po szyję! Zajęcia cechują się niezwykle wysoką intensywnością. Niemniej właśnie dlatego na efekty treningowe nie trzeba długo czekać.

Podczas treningu zdecydowanie nie będziesz się nudzić. Zajęcia kettlebell to trening ogólnorozwojowy. Dzięki niemu będziesz mógł zbudować mięśnie, wysmuklić i ukształtować sylwetkę oraz zbudować sprawność fizyczną, która przybliży Cię do uzyskania pożądanego wyglądu atlety.

Kettlebell to dla Ciebie za mało? Sprawdź zajęcia Interwał przeznaczone dla najbardziej zaawansowanych. Jeśli szukasz jednak czegoś, co pomoże Ci uporać się z siedzącym trybem życia i niekoniecznie przyprawi Cię o zawał serca, zachęcamy do zapoznania się z treningami Fit Ball.

Kup Karnet

Już od 150 zł / miesiąc

Kup Teraz