fbpx
logo

REPUMP

Prowadzący

Ula Rzepkowska I Patrycja Bejm

NAZWA

REPUMP

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Podczas treningu pracujemy wzmacniając każdą partię mięśniową po kolei, zaczynając od nóg, barków, pleców przechodząc do bicepsu, tricepsu, klatki piersiowej, a kończąc na pośladkach. Ćwiczenia prowadzone w wolnym tempie, pozwalającym na ewentualne korygowanie błędów podopiecznych, przeznaczone dla wszystkich którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z kulturystyką fitnessową.

CO JEST ICH CELEM?

A może inaczej – co jest Twoim celem? Jeśli budowa mięśnia z prawdziwego zdarzenia, to naprawdę dobrze trafiłeś!

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Dla każdego, komu znudziło się już chudnięcie z Chodakowską i tym razem chciałby dopakować.

Repump - ćwiczenia na całe ciało

Zajęcia REPUMP to wzmacniający trening całego ciała (trening fbw – full body workout). Podczas ćwiczeń będziecie pobudzać do pracy każdą partię mięśniową po kolei, zaczynając od nóg, barków, pleców, przechodząc do bicepsu, tricepsu, klatki piersiowej, a kończąc na pośladkach.

Repump czyli trening Full Body dla początkujących

Prowadzone w wolnym tempie ćwiczenia na całe ciało dla początkujących sprawdzą się idealnie. Nasze instruktorki będą zwracać uwagę na korygowanie błędów, by nauczyć podopiecznych jak najlepszej techniki i doboru kolejności ćwiczeń. Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z kulturystyką fitessową, to trafiłeś idealnie!

Sprawdź także inne treningi przygotowane dla Ciebie przez Revolve. Zadbaj o równowagę duszy i ciała dzięki zajęciom z Jogi lub zapewnij swoim dzieciom odpowiedni rozwój fizyczny dzięki treningom Rewolwer Kids.

Kup Karnet

Już od 110 zł / miesiąc

Kup Teraz