fbpx
logo

REPUMP

Prowadzący

Patrycja Bejm

NAZWA

REPUMP

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Podczas treningu pracujemy wzmacniając każdą partię mięśniową po kolei, zaczynając od nóg, barków, pleców przechodząc do bicepsu, tricepsu, klatki piersiowej, a kończąc na pośladkach. Ćwiczenia prowadzone w wolnym tempie, pozwalającym na ewentualne korygowanie błędów podopiecznych, przeznaczone dla wszystkich którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z kulturystyką fitnessową.

CO JEST ICH CELEM?

A może inaczej – co jest Twoim celem? Jeśli budowa mięśnia z prawdziwego zdarzenia, to naprawdę dobrze trafiłeś!

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Dla każdego, komu znudziło się już chudnięcie z Chodakowską i tym razem chciałby dopakować.

Repump - ćwiczenia na całe ciało

Zajęcia REPUMP to wzmacniający trening całego ciała (trening fbw – full body workout). Podczas ćwiczeń będziecie pobudzać do pracy każdą partię mięśniową po kolei, zaczynając od nóg, barków, pleców, przechodząc do bicepsu, tricepsu, klatki piersiowej, a kończąc na pośladkach.

Repump czyli trening Full Body dla początkujących

Prowadzone w wolnym tempie ćwiczenia na całe ciało dla początkujących sprawdzą się idealnie. Nasze instruktorki będą zwracać uwagę na korygowanie błędów, by nauczyć podopiecznych jak najlepszej techniki i doboru kolejności ćwiczeń. Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z kulturystyką fitessową, to trafiłeś idealnie!

Sprawdź także inne treningi organizowane w Revolve jak na przykład Combo Kaloryfer nastawiony na modelowanie mięśni brzucha poprzez intensywne ćwiczenia, bądź też Zumba - świetna zabawa kształtująca naszą sylwetkę i trening taneczny w jednym.

Kup Karnet

Już od 150 zł / miesiąc

Kup Teraz