fbpx
logo

STRETCHING

Prowadzący

Sylwia Bąk, Anna Andriienko

NAZWA

STRETCHING

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Co tu dużo gadać! Na rozciąganiu!

CO JEST ICH CELEM?

Zestaw przygotowanych ćwiczeń fizycznych polega na rozciąganiu mięśni w celu ich uelastycznienia, a także poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i spowodowaniu jego rozruszania.

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Dla każdego, kto wkurza się, kiedy w skłonie nie może dotknąć palcami podłogi. A tak serio, to streching jest ZALECANY jako uzupełnienie wszelkich treningów wzmacniających, min. raz w tygodniu.

Stretching - trening rozciągający

Stretching to obowiązkowy element planu treningowego każdego sportowca. Jeśli się nie rozciągamy, to narażamy nasze ciało na spięcia, powtarzające się bóle kręgosłupa w jego dolnej części, a nawet błędną postawę. Ćwiczenia rozciągające, oprócz poszerzenia zakresu ruchów, wpływają pozytywnie na krążenie i ułatwiają naszym mięśniom rozluźnienie.

Rozciąganie całego ciała nie jest zalecane tylko dla sportowców. Większość z nas prowadzi siedzący tryb życia, który wpływa negatywnie zarówno na naszą postawę, ale i odczucia wobec własnego ciała. Trening rozciągający zapobiega skutkom godzin siedzenia za biurkiem, dotlenia organizm i skutecznie redukuje stres.

Ćwiczenia rozciągające ? A może inny trening ?

W ciągu tygodnia warto poświęcić czas na dłuższe rozciąganie około 2/3 razy, a rozciąganie „krótkie” stosować po każdym treningu! Jeśli jednak rozciąganie nie jest dla Ciebie lub chcesz więcej, sprawdź pozostałe treningi dostępne w Revolve. Antycelulit pozwoli Ci cieszyć się płaskim brzuchem i brakiem cellulitu, natomiast Repump da Ci możliwość zbudowania spektakularnych mięśni z prawdziwego zdarzenia..

Kup Karnet

Już od 150 zł / miesiąc

Kup Teraz