fbpx
logo

OLIMPIJSKIE PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Prowadzący

Marcin Mróz

NAZWA

OLIMPIJSKIE PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Pewnie nie raz widziałeś jak atleci wyrywali i podrzucali nad głowę ciężkie sztangi. W ciągu trwającego kilka chwil ruchu zawodnik prezentuje swoją siłę, moc i szybkość. Możesz się tego nauczyć i stać się atletą!

CO JEST ICH CELEM?

Podczas zajęć rozłożymy na czynniki pierwsze dwubój olimpijski czyli rwanie i podrzut.

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Nieważne jaki jest Twój poziom wytrenowania ponieważ trening dopasujemy do Twoich aktualnych potrzeb. Nie zastanawiaj się dłużej, tylko przyjdź i podźwigaj z nami. :)

Olimpijskie podnoszenie ciężarów w Revolve

Zajęcia z olimpijskiego podnoszenia ciężarów w Revolve są prowadzone przez doświadczonego trenera Marcina Mroza. Posiada on wiedzę i umiejętności w zakresie podnoszenia ciężarów, uczestnictwa w zawodach oraz prowadzenia zajęć przygotowujących. Podczas zajęć uczestnicy uczą się techniki podnoszenia ciężarów w dyscyplinach rwania i podrzutu, a także rozwijają siłę, wytrzymałość oraz koordynację ruchową.

 

Czego nauczysz się na zajęciach z podnoszenia ciężarów

Trener na zajęciach zapoznaje uczestników z podstawowymi elementami olimpijskiego podnoszenia ciężarów, takimi jak ułożenie stóp, chwyt na sztandze oraz pozycja ciała podczas podnoszenia. Następnie grupa wykonuje ćwiczenia mające na celu poprawienie techniki podnoszenia ciężarów i zwiększenie siły mięśniowej.

Podczas zajęć, uczestnicy doskonalą swoją technikę podnoszenia ciężarów i pracują nad poprawą koordynacji ruchowej oraz wytrzymałości.

 

Podczas zajęć trener zwraca uwagę na, a także na bezpieczeństwo uczestników. Przykłada on zwiększoną uwagę na to, aby podczas treningu stosować odpowiednie obciążenia, unikać kontuzji oraz nie przeciążać organizmu.

 

Olimpijskie podnoszenie ciężarów - dla kogo są te zajęcia?

Zajęcia z olimpijskiego podnoszenia ciężarów są dedykowane dla wszystkich. Dla osób, które chcą poprawić swoje wyniki oraz przygotować się do udziału w zawodach, ale także dla osób początkujących.

Kup Karnet

Już od 165 zł / miesiąc

Kup Teraz