fbpx
logo

RECROSS

Prowadzący

Oleksandr Hembalia, Mateusz Czarnecki, Kuba Popielarz, Marcin Mróz

NAZWA

RECROSS

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Trening cross to świetna alternatywa dla monotonnych ćwiczeń. Plan treningowy angażuje całe ciało, ze szczególnym uwzględnieniem pośladków, ud i mięśni brzucha.

CO JEST ICH CELEM?

To co jest zdecydowanym plusem crossu, to szybkie efekty w postaci wymarzonej sylwetki, dzięki swojej różnorodności i przejrzystym zasadom treningowym.

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Dosłownie dla każdego, kto chce być aktywny ruchowo! Nieważne, czy uprawiasz już sport, jaki masz poziom kondycji fizycznej, czy co jest Twoim celem – cross może ćwiczyć każdy!

Jeśli nudzą Cię monotonne, wyczerpujące i przede wszystkim nieskuteczne ćwiczenia, to zapraszamy na Recross! Trening cross zdecydowanie nie jest treningiem dla leniwych. Jest intensywny i wymagający, ponieważ angażuje całe ciało. Wynikiem tego jest ogromne zmęczenie, jednak i szybkie efekty w postaci wzrostu siły i masy mięśniowej. Brzmi to groźnie, ale nie ma się czego bać. Na zajęciach intensywność ćwiczeń dobiera się indywidualnie, dzięki czemu mogą z nich skorzystać wszyscy – niezależnie od kondycji, wieku czy płci.

Ćwiczenia cross dla początkujących

Bierzemy pod uwagę, że nie każdy mógł mieć wcześniej styczność z tym rodzajem treningu. Dlatego mamy do zaoferowania zarówno grupę skalowaną, jak i początkującą: dla osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z crossem. Cross dla początkujących ma lżejszy stopień zaawansowania każdego ćwiczenia. Dodatkowo zapoznasz się na nich z podstawami tego sportu i nauczysz się poprawnej techniki.

Zasady treningu cross

Trening Cross jest ogólnorozwojowym systemem treningowym angażującym całe ciało. Wpływa na rozwój oraz poprawę ogólnej sprawności fizycznej, poprzez doskonalenie wytrzymałości siłowej, zwinności, koordynacji, równowagi, a także dokładności wykonywanych ćwiczeń.

Ten intensywny, funkcjonalny trening wykonasz za pomocą wykorzystania sprzętu takiego jak sztangi, kettle, drążki, gumy czy skrzynie.

Dzięki treningowi cross będziesz mógł się pochwalić atletyczną i wyrzeźbioną sylwetką uzyskaną w niedługim czasie. Jeśli czeka Cię wyjazd na wakacje, na których będziesz chciał zwrócić uwagę wszystkich na plaży, chcesz wyglądać i czuć się jak Schwarzenegger w latach 70 lub zwyczajnie lubisz porządne wyzwania, zacznij trenować cross, jest to idealna opcja dla Ciebie. Na treningu spalisz ogromną ilość kalorii, zwiększysz wytrzymałość i wydolność organizmu, zadbasz o mobilność stawów i co najważniejsze zbudujesz siłę i formę na lata. Zajęcia Cross na pewno dadzą Ci mocny wycisk.

 

Kup Karnet

Już od 165 zł / miesiąc

Kup Teraz