fbpx
logo

TAE BO

Prowadzący

Oleksandr Hembalia

NAZWA

TAE BO

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Niby taki fitness, ale nie do końca… Tae Bo to trening połączony z techniką boksu , karate, i muay thay, czyli fitness elementami uderzeń. Oprócz tego zapoznasz się z podstawowymi krokami aerobowymi uzupełnionymi o klasyczne ćwiczenia siłowe.

CO JEST ICH CELEM?

Celem jest poprawa wydolności i redukcja tkanki tłuszczowej, ale, ale! Zajęcia te wyróżnia nauczanie podstaw samoobrony.

DLA KOGO SĄ DEDYKOWANE?

Dla każdego, kogo przeraża przejście w nocy przez jedną z łódzkich bram i chciałby (jakby co) umieć przywalić.

Tae Bo Fitness

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, że dobrze byłoby umieć podstawowe elementy samoobrony? Albo, idąc dalej, że idealnym rozwiązaniem byłoby przy okazji jeszcze coś zrzucić? Jeśli tak, to TAE BO będą idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

TAE BO – ćwiczenia aerobowe połączone z techniką boksu, karate i muay thay. Prowadzone są przez naszego Saszę – posiadacza brązowego pasa w judo. Saszka to wielki pasjonat sportu, który do każdego podopiecznego podchodzi z sercem na dłoni. Na swoich zajęciach zadba zarówno o technikę, jak i Twoją motywację!

Jeśli nie Tae Bo, to co innego ?

Ile ludzi, tyle różnych preferencji ćwiczeń. W Revolve mamy tego świadomość, więc do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy wiele rodzajów treningów. Jeśli cenisz sobie dobrą zabawę, która pomoże przezwyciężyć wysiłek sprawdź Step Choreo łączące zajęcia z fitnessu z elementami tańca i choreografii. Jeśli chcesz postawić jednak na duży wycisk i szybkie efekty, Tabata będzie dla Ciebie idealna.

Kup Karnet

Już od 110 zł / miesiąc

Kup Teraz